SOLARWORLD

O firmie:

Firma SolarWorld AG stawia na produkcję paneli słonecznych w swoim zakładzie  technologicznym na terenie Niemiec, poprzez co zapewnia trwałą jakość swoich wyrobów. Znak jakości "Power controlled" nadawany przez TÜV Rheinland gwarantuje zapewnienie uznanej mocy znamionowej wyrobów Sunmodule Plus jak również jej nadzorowanie w regularnych odstępach czasu. Rozbieżności w stosunku do wytycznych TÜV wynoszą maks. 2 procent. Właściwy limit mocy gwarantuje najwyższą wydajność urządzeń. Do klientów trafiają tylko te panele słoneczne, których uznana moc została potwierdzona podczas testów lub nawet jest większa. Limit mocy obejmuje zakres od -0 Wp do + 5 Wp. Dzięki jednolitej gwarancji mocy w okresie 25 lat, SolarWorld gwarantuje maksymalną degresję mocy 0,7% p.a., co w porównaniu z dwufazowymi gwarancjami w podobnych branżach oznacza absolutną wartość dodatkową. Certyfikat serwisowy jest wobec  tego długotrwałym i kompleksowym zapewnieniem jakości.

 
 

Największy producent paneli fotowoltaicznych na świecie.  Absolutny nr 1 z produkcją roczną na poziomie: 5,7 GW

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.


WYBRANE PRODUKTY:


 

"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

 

Ponad 1.200 wykonanych mikroinstalacji fotowoltaicznych.


ZAMÓW  INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ DLA TWOJEGO DOMU LUB FIRM