Prosument


Skorzystaj z preferencyjnego


finansowania i stwórz 


własne źródło energii!

 
Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

 

Formularz kontaktowy akcji "PROSUMENT 2017"  (WYPEŁNIJ TERAZ: to zajmie mniej niż minutę)

 
 
 

UWAGA: Materiał informacyjny pochodzi ze strony: www.bosbank.pl


To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu. W nowym programie Prosument, wdrażanym przez BOŚ na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dobór rodzaju inwestycji jest bardziej elastyczny, co oznacza, że inwestycja w instalację grzewczą nie jest ograniczona wymogiem powiązania jej z urządzeniami służącymi do produkcji energii elektrycznej. 
Ty decydujesz co instalujesz!! Dbamy także o Twój czas. Możesz upoważnić instalatora do wypełnienia wymaganych dokumentów i złożenia w Twoim imieniu wniosku o kredyt. Niech zielona energia będzie z Tobą! UWAGA: Wnioski o EKOKredyt Prosument II można składać 

od dnia 16 października 2017 roku!!