O firmie

PVGE means PV Green Energy


"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

 PODSTAWOWE FAKTY:

Ponad 2.000 wykonanych elektrowni słonecznych w latach 2015-2018

Ponad 8 MW zainstalowanej mocy.

 

Grupę PVGE tworzą następujące podmioty:


1. PV Instalator Polska PVGE Sp.z o.o.

2. Portal finansowy OZE: www.finansedlaoze.pl

Jedyny polski portal finansowy polskiej branży OZEPV Instalator POLSKA Grupa PVGE  to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. 

Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie.


Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz  profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid).

Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory).

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA dla Państwa firmy.


W ofercie również:

- pozyskiwanie finansowania na projekty związane

  z fotowoltaiką,

- audyty fotowoltaiczne,

- projekty koncepcyjne,

- dokumentacja projektowa (w tym karty środowiskowe),

- badanie sprawności wybranej partii modułów pv.

 TEREN DZIAŁANIA

CAŁA POLSKA


 
 


DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG:


- konkurencyjne ceny produktów i usług,

- 30 lat gwarancji mocy na panele fotowoltaiczne,

- 12 lat gwarancji mechanicznej,

- ponad 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju          (on grid, off grid).

- doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory),

- minimum 3-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji,

- solidność,

- dokładność wykonania,

- punktualność.


WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY 

ZYSKAJ DARMOWĄ WYCENĘ I OBNIŻ RACHUNKI ZA PRĄD

TO ZAJMIE MNIEJ NIŻ 2 MINUTY