O grupie pvge


 

"WIERZYMY W TO, ŻE FOTOWOLTAIKA TO DOSKONAŁY SPOSÓB NA DOSTARCZENIE PRĄDU I CIEPŁA DO PAŃSTWA DOMÓW, FIRM I GOSPODARSTW ROLNYCH ZAPEWNIAJĄCY OSZCZĘDNOŚCI, OBNIŻENIE KOSZTÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ I POPRAWIAJĄCY STAN ŚRODOWISKA NATURALNEGO"


"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

 


PODSTAWOWE FAKTY:

Ponad tysiąc dwieście instalacji fotowoltaicznych wykonanych w Polsce w 2015, 2016 i 2017 roku 

Ponad 6 MW zainstalowanej mocy

 

Ponad 12 lat doświadczenia w fotowoltaice,


Grupę PVGE tworzą następujące podmioty:1. PVGE Sp.z o.o.

2. PV Instalator Polska,

3. Portal finansowy: www.finansedlaoze.pl

www.pvge.pl PV Instalator POLSKA to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie.


Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz  profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid).

Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory).

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA dla Państwa firmy.


W ofercie również:

- pozyskiwanie finansowania na projekty związane z fotowoltaiką,

- audyty fotowoltaiczne,

- projekty koncepcyjne,

- dokumentacja projektowa (w tym karty środowiskowe),

- badanie sprawności wybranej partii modułów pv.TEREN DZIAŁANIA: CAŁA POLSKA 
 

"Firma PV Instalator POLSKA działa na terenie całego kraju, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdą instalację (na życzenie klienta) obsługujemy od początku (oszacowanie potrzeb, projekt koncepcyjnego i dobór optymalnego systemu pv) do końca (podłączenia i uruchomienia instalacji)".


DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG:

- konkurencyjne ceny produktów i usług,

- 30 lat gwarancji mocy na panele fotowotlaiczne,

- 12 lat gwarancji mechanicznej,

- prawie 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju (on grid, off grid).

- doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory),

- minimum 3-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji,

- solidność,

- dokładność wykonania,

- punktualność.