jasolar

O firmie:


JA Solar Holdings Co., Ltd. jest światowym liderem w produkcji wysoko wydajnych produktów fotowoltaicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w obszarze mieszkalnym i komercyjnym oraz przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych.
JA Solar została założona w maju 2005 roku. Od lutego 2007 jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ.
Od 2010 roku firma umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących ogniwa fotowoltaiczne.
Obok swojego międzynarodowego doświadczenia w branży, JA Solar wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie badań i rozwoju w fotowoltaice.
Długoletnie doświadczenie w branży, świadomość badań i rozwoju jako klucza do innowacji, globalna i kompetentna obsługa klienta, ciągłość i stabilność – wszystkie te cechy czynią JA Solar kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla Państwa projektów.

Fakty kluczowe:
Dotąd firma zrealizowała zamówienia o łącznym potencjale 11 GW.
W 2014 roku ilość realizowanych zamówień na moduły podwoiła się w stosunku do poprzedniego roku. JA Solar został tym samym jednym z 5 największych dostawców na świecie.
JA Solar otrzymał tytuł wiarygodnego partnera Bloomberg New Energy Finance (BNEF).

 
 

Jeden z 5 największych i najbardziej innowacyjnych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie.  

 

WYBRANE PRODUKTY:


 

"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

 

Ponad 1.200 wykonanych mikroinstalacji fotowoltaicznych.


ZAMÓW  INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ DLA TWOJEGO DOMU LUB FIRM