Fotowoltaika dla j.s.t.


Podręcznik niskoemisyjny dla gmin.pdf

NOWY Regulamin programu PROSUMENT (dla samorządów)


5 KROKÓW DO WŁASNEJ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ


KROK I  DARMOWE KONSULTACJA I OFERTA

Każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy z Państwem, aby sprawdzić czy i jak fotwoltaika może Państwu pomóc obniżyć miesięczne koszty. Pytamy o wysokość miesięcznych rachunków za prąd oraz sprawdzamy techniczne możliwości zainstalowania systemu pv.

Po rozmowie zostaje przygotowany darmowa oferta spełniająca Państwa oczekiwania, która zawiera koszt instalacji oraz informację o rocznych możliwościach obniżenia rachunków.

 

KROK II  PODPISANIE UMOWY

Po zaakceptowaniu przez Państwa spersonalizowanej umowy na wykonanie projektu, dostarczenie produktów i montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej dla Państwa domu podpisujemy dokumentację zawierającą warunki transakcji oraz termin wykonania instalacji.


KROK III  (OPCJONALNIE) POMOC W POZYSKANIU FINANSOWANIA 

Na Państwa życzenie pomagamy również 

w pozyskaniu finansowania dla nowej instalacji pv 


KROK IV INSTALACJA SYSTEMU PV

Większość systemów pv INSTALUJEMY ZALEDWIE  W KILKA DNI. Załatwiamy również za Państwa wszystkie wymagane zgody i uzgodnienia z zakładem energetycznym. 

A w tym czasie Państwo mogą jedynie oczekiwać niższych rachunków za prąd.


KROK V PODŁĄCZAMY SIĘ DO SIECI I PŁACIMY MNIEJ ZA PRĄD

Do około 2 tygodni od złożenia dokumentów w Zakładzie Energetycznym nowa instalacja zostaje podłączona do sieci, a Państwo zaczynają produkować własny prąd i tym sposobem obniżają rachunki za energię elektryczną.