fronius

O firmie:

Od ponad 60 lat nazwa Fronius to synonim intensywnych prac badawczych i ciągłego poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Perfekcyjną efektywność można dostrzec w każdym produkcie. Była ona wiele razy nagradzana, nagrodami krajowymi i międzynarodowymi.

24 godziny Słońca, wykorzystanie dla własnego użytku i gotowość dla sieci Smart Grid
Wszystko w Dziale Solar Energy firmy Fronius opiera się o motto "24 godziny Słońca" - wizja Fronius rewolucji energetycznej. To określa przyszłość pozyskiwania energii z punktu widzenia firmy. Technologie oraz produkty stworzone przez ten Dział przyczyniają się do stworzenia przyszłości, w której cała energia będzie pochodzić z odnawialnych źródeł energii.

Konsumpcja wyprodukowanej energii na potrzeby własne jest tu tak samo ważna jak inteligentne sieci. Firma Fronius ciężko pracuje nad tym, aby zapewnić właścicielom elektrowni słonecznych, że jej falowniki umożliwiają zużywanie na użytek własny tyle wyprodukowanej energii, ile to tylko możliwe.

Jeden z wiodących europejskich producentów falowników do instalacji solarnych (fotowoltaicznych)


PRZYKŁADOWE PRODUKTY:


 

"Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2017 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl."

 

Ponad 1.000 wykonanych mikroinstalacji fotowoltaicznych.


ZAMÓW  INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ DLA TWOJEGO DOMU LUB FIRM