Dla firmy


Schemat działania instalacji fotowoltaicznej w firmie


 
 

Inwestuj w biznes, nie w rachunki za prąd i ciepło


Prowadzisz firmę i masz wysokie koszty związane z rachunkami za energię elektryczną i/lub ciepło?


  • zbuduj własną instalację fotowoltaiczną, 
  • zwiększ zyski z prowadzonego biznesu,
  • produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną,
  • zwiększ wartość swoich nieruchomości,
  • uniezależnij się od ciągłego wzrostu cen energii, 
  • skorzystaj z atrakcyjnego finansowania,
  • bądź proekologiczny i innowacyjny.
 

DLACZEGO Z PV INSTALATOR POLSKA GRUPA PVGE?   

"BUDUJEMY FOTOWOLTAIKĘ DLA POLSKICH FIRM"


Zamontowanie ogniw fotowoltaicznych na terenie przedsiębiorstwa wiąże się z samymi plusami – obniży duże wydatki na energię, co pozwoli na większe przychody oraz będzie świadectwem, że firma troszczy się o środowisko naturalne. Oferowane panele fotowoltaiczne z naszego asortymentu pochodzą od renomowanych marek i charakteryzują się wysoką wydajnością oraz mają zagwarantowane wieloletnie, bezawaryjne działanie.

 

PROFESJONALIZM

Pomagamy wybrać odpowiednie miejsce do montażu, wcześniej tworząc projekt. Każdy etap prac wykonywanych przez nas, znajduje się w składanej dokumentacji powykonawczej.

 

OPŁACALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroką ofertę rozmaitych paneli – zarówno mono, jak i polikrystalicznych. Dla przedsiębiorstw polecamy wybranie instalacji on-grid, która pozwala na odsprzedaż nadwyżki energii, firmie zarządzającej siecią elektryczną. Dzięki temu, zwrot poniesionych na instalację kosztów może być dużo szybszy.

 

CAŁOROCZNY SERWIS

Szybko naprawiamy wszelkie usterki i awarie, dzięki działającemu przez cały rok profesjonalnemu serwisowi. Nie ma dnia, w którym nie monitorujemy, czy zamontowana fotowoltaika dla firmy działa należycie i sprawnie, dzięki czemu możemy zapobiegać możliwym problemom.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Nasze doświadczenie jest gwarancją solidności i najwyższej jakości. Ponad 10 lat w branży fotowoltaicznej i setki wykonanych instalacji czynią z nas idealnego Partnera dla Państwa firmy.

 

GDZIE DZIAŁAMY  • na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,

  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje instalacji fotowoltaicznych dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.
 

Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, a wielkość zestawu fotowoltaicznego i dobór produktów ustalany na podstawie rozmowy z właścicielami lub zarządcami firmy.

 
 

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

ZYSKAJ DARMOWĄ WYCENĘ I OBNIŻ RACHUNKI ZA PRĄD

TO ZAJMIE MNIEJ NIŻ MINUTĘ